FF-06/1

Equipment / / FF-06/1

FF-06/1

Panna fotbal

5 důvodů proč si vybrat Kenguru PRO Panna Football

1. Profesionální vývoj a design. Společnost KENGURU PRO se specializuje na výrobu vybavení pro pouliční sporty. Rozsáhlé zkušenosti, přátelský tým specializovaných odborníků a výkonná výrobní infrastruktura, to jsou tři faktory, které nám pomohly stát se světovými lídry v oboru.

2. Pokročilá technologie zaručuje trvanlivost. Kovové části herních oblastí Panna Football – nebo klece – nejsou díky naší špičkové technologii zpracování ovlivněny korozí a srážkami. Zaručujeme, že zařízení vydrží 10 let, ale jak dlouho poté záleží na vaší vášni pro fotbal a klimatické podmínky.

3. Snadná instalace na jakémkoli místě. Před instalací nemusíte místo nijak zvlášť připravovat. Vyvinuli jsme jedinečné konstrukční spojovací jednotky ve formě svorek, díky nimž je instalace komplexu Panna Footbal možná i na nerovném povrchu.

4. Certifikát kvality TÜV. Tím se oficiálně potvrzuje, že naše výrobky splňují mezinárodní požadavky na maximální bezpečnost lidí nebo zvířat.

5. Univerzální díly. Další sportovní vybavení v naší nabídce vyžaduje trubky a tvarovky shodné s těmi, které se používají k montáži Panna Football. Chcete si na zahradě nebo v parku vytvořit plnohodnotný sportovní komplex? Vyberte si KENGURU PRO!

Konstrukční rozměry:
Vnější průměr — 6,67 m
Vnitřní průměr — 5,79 m
Výška - 0,9m
Instalováno — 6,63 x 6,17 x 1,6 m
Pro přepravu — 2,45 x 0,95 x 0,85 m
Hmotnost - 450 kg

  You might also like

  FF-06

  Panna fotbal

  S-004

  Stojan na box se 2 sáčky

  FF-07

  Panna fotbal
  calisthenic equipment
  calisthenics equipment
  workout equipment
  workout kids
  calisthenics equipment
  Scroll to Top