O nás

Dodáváme celosvětově
Kontaktujte nás prosím za dodací podmínky vaší země
Společnost Kenguru pro vyrábí a instaluje moderní sportovní komplexy pro street workout, kalistheniku a parkour. Sportovní areály Kenguru pro na street workout, kalistheniku a parkur jsou navrženy tak, aby splňovaly mezinárodní zvyklosti a doporučení profesionálních sportovců. Hlavní zaměřením je kvalita, použitelnost a design. Společnost KENGURU PRO také popularizuje pouliční sporty a prosazuje zdravý životní styl, což je mezi mladými lidmi přitahuje k pouličním sportům. Autorizované obchodní společnosti jsou máme v UK, Finsko, Řecko, Izrael, Španělsku, Francii, Švýcarsku, Německu, Norsku, Portugalsku, Dánsku, Belgii, Kazachstánu, pobaltských státech a Spojených arabských emirátech. Zobrazit seznam zástupců

6400 projektů po celém světě

KENGURU.PRO je světovým lídrem ve výrobě street workoutového, kalisthenického vybavení.Od založení společnosti před 11 lety jsme realizovalai  více než 6 400 projektů po celém světě, v různých klimatických zónách. 

Důkladně otestováno

Naše street workout vybavení bylo testováno v arktickém kruhu, vysoko v horách, na Dálném východě Ruska, na Sibiři, v karibské oblasti (Guadeloupe), v oblasti Perského zálivu, na horkém pobřeží Španělska a v mořské mlze ve Francii. Naše street workout, kalisthenické vybavení navíc prošlo zkouškou síly statisíce sportovců, kteří v některých z těchto tréninkových důvodů cvičí téměř kolem hodin.

Pokročilé interní know-how

Disponujeme špičkovou technologií a nepřekonatelnou technologií, která vznikla zkušenostmi a doporučeními odborníků a sportovců. Aktualizovali jsme všechny technologie zpracování kovů, začněte používat nejmodernější materiály, zdokonalené horizontální spojovací uzly – svorky.

Technologie lakování

Zařízení pro jakoukoli konkrétní potřebu

V roce 2016 jsme rozšířili škálu sportovního vybavení: street workout pro tělesně postižené, street workout pro tělocvičny, horizontální bary pro domácnost i kanceláře.

Osvědčená kvalita a doporučení uznávaných orgánů

KENGURU PRO je oficiální zařízení na Mistrovství světa v Street Workoutu v Street Workout světovém poháru pořádané World Street Workout and Calisthenics Federation
Veškeré sportovní vybavení KENGURU PRO obdrželo Evropské osvědčení o kvalitě TUV a doporučuje se na světovém Street Workout a calisthenics federací.

Jak si objednat cvičební vybavení nebo vybudovat park kalisteniky

  1. Telefonicky, nebo e-mailem vám poskytujeme komplexní informace o nákladech na naše produkty, jejich charakteristiky a možné řešení.
  2. Pomůžeme vám vytvořit unikátní hřiště a potřebujeme pouze určit velikost a funkčnost.
  3. Připravujeme pro vás kompletní technický popis vybavení z důvodů.
  4. Pokud souhlasíte, pošleme vám fakturu a podepíšete smlouvu.
  5. Zásilka zařízení bude provedena po obdržení finančních prostředků na náš účet a  bude provedena v rámci dohodnuté dodací doby v závislosti na konečném místě určení.
  6. Nyní máte nové workout hřiště.

Další PRO pro spolupráci s námi

calisthenic equipment
calisthenics equipment
workout equipment
workout kids
calisthenics equipment
Scroll to Top