Vybavení

Dodáváme celosvětově
Kontaktujte nás prosím za dodací podmínky vaší země

Proč jsou naše výrobky nejoblíbenější mezi sportovci

Zařízení Kenguru Pro má kvalitu potvrzenou Evropským osvědčením o kvalitě TUV a doporučení WSWCF (International Workout Federation) sportovci a Olympic trenéři se podílejí na výrobě sportovních parků Kenguru Pro. Proto jsou naše tréninkovou hřiště vhodné pro profesionální sportovce i amatéry, což umožňuje efektivně a správně trénovat. Díky patentované upínacíh objímce vydrží 10krát více, než standardní komplexy.

Každý rok se konají mistrovství světa a etapy mistrovství světa v street workout a provádějí se na našich tréninkových polích. V zimě jsou naše venkovní tréninkové parky dokonale tolerované zimou, vlhkem a nebojí se koroze. Kovové povrchy nejsou díky zvláštnímu povrchu a ruce nekloužou.  Kromě toho nerozdělujeme projekty na velké a malé, více, či méně důležité: pracujeme stejně pro každého, buď je to venkovní cvičný Park ve Španělsku, obrovský komplex v Paříži, nebo několik vodorovných barů na dvorku jakéhokoli soukromého domu, chalupy, fitness tělocvičny nebo dokonce kanceláře.

Workout vybavení pro všechny

Co je to venkovní/ street workout?

Venkovní/ street workout cvičení je tréninkový komplex s vlastní tělesnou hmotností, která se provádí venku za použití speciálního vybavení pro venkovní/street workout. Intenzita a rozmanitost dostupných cvičení umožňuje vytvářet a udržovat silné tělo a dobrou fyzičku.

Jak si koupit park s workout vybavením

Nejdůležitější je správně zvolit zařízení z celého rozsahu, které nejlépe vyhovují vašim požadavkům. Máte-li nějaké pochybnosti, naši manažeři vám pomohou zvolit správné věci, abyste mohli dokončit sportovní hřiště. Cena závisí na konfiguraci.

Po schválení projektu vyfakturujeme a uzavřeme smlouvu. Do 3 pracovních dnů po obdržení platby dodáme zařízení a poskytujeme vám montážní příručky. Chcete-li diskutovat o vašem budoucím projektu, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo nám napište email.

 

Naše výrobky mohou být také zmíněny jako:

kalisthenické zařízení / street workout výbava / parkur výbavení / venkovní parkur vybavení / venkovní kalisthenické vybavení / kalisthenické tréninkové zařízení / zařízení na street workout / venkovní workout park vybavení / venkovní silové workout zařízení / fitness vybavení pro dvorek / venkovní kalisthenické zařízení / Vybavení pro cvičení s vlastní vahou
calisthenic equipment
calisthenics equipment
workout equipment
workout kids
calisthenics equipment
Scroll to Top